تگ فروشگاهی و لیبل فروشگاهی از انواع دزدگیر فروشگاهی

 

دزدگیر فروشگاهی یا همان گیت امنیتی فروشگاهی به دستگاهی گفته میشود که جلوی درب ورودی نصب میشود و از خروج غیر اصولی وسایل اجناس جلوگیری می کنند. این دستگاه شامل برد هایی است که در دستگاهای ورودی و خروجی نصب می گردد و به محض این که یک خروج غیر اصولی انجام می شود با یک صدا بلند داخل فروشگاه و صاحب فروشگاه اطلاع داده میشود. نحوه کار با دزدگیر فروشگاهی اینگونه است به شرح زیر می باشد:تگ فروشگاهی را و لیبل فروشگاهی را بر روی اجناس یا کالا نصب کرده و به خاطر تکنولوژی به کار رفته در تگ و لیبل به کار رفته در دزدگیر فروشگاهی که به طور معمول و حتی با ابزارهای متداول قابل باز شدن نمیباشد. و برای جدا کردن دزدگیر فروشگاهی از روی کالا و یا اجناس در زمان فروش و یا انتقال به انبار از یک دستگاه جدا کننده که در دست فروشنده و یا صاحب فروشگاه و یا انباردار است از روی کالا یا اجناس جدا شده و تحویل مشتری و یا انباردار داده میشود. چنانچه کالا و یا اجناسی که در فروشگاه است به صورت غیر اصولی از فروشگاه یا انبار بخواهند خارج کنند با قرار گیری در میدان مغناطیسی گیت دزدگیر نصب نصب شده بر روی کالا یا اجناس چه از نوع تگ یا لیبل پس از گذشت از دهانه گیت پیغام هشداری را برای گیت ها صادر می کنند که باعث به صدا در آمدن زنگ خطر در دستگاه دزدگیر فروشگاهی یا همان گیت می شود. این امر باعث میشود که از سرقت کالا یا اجناسی که در فروشگاه است جلوگیری شود این لیبل ها و یا تگ ها را می توان بر روی هر کالا یا اجناسی به کار برد غیر از فلز واین امر باعث میشود که صاحب فروشگاه به راحتی امنیت فروشگاه خود را بالا ببرد.

دزدگیر فروشگاهی


ادامه مطلب ...
تاریخ: 14 اردیبهشت 1396 نویسنده: admin

نابترین دزدگیر فروشگاهی

در زمان گذشته که علم پیشرفت نکرده بود برای محافظت از فروشگاه خود نفرات بیشتر و مراقبت بیشتر باید انجام می شد اما امروزه با پیشرفت علم و صنعت در دزدگیر فروشگاهی می توان به راحتی از نیروی فردی خیلی کمتر و امنیت بالا برخوردار بود. دزدگیر فروشگاهی یکی اصولی ترین کارها می باشد که صاحب فروشگاه می تواند انجام دهد. برای امنیت فروشگاه خود امروزه بهترین دزدگیرهای فروشگاهی با پیشرفته ترین امکانات برای فروشگاه خود می توان انتخاب کرد. نابترین دزدگیر فروشگاهی میتوان ایمن آویژه را معرفی کرد.

ادامه مطلب ...
تاریخ: 10 اردیبهشت 1396 نویسنده: admin

دزدگیر فروشگاهی مدرن امروز

برای پیشرفت و امنیت هر فروشگاهی باید دزدگیر فروشگاهی نصب کرد. دزدگیر فروشگاهی یکی از عوامل مهم یک فروشگاه امروزه پیشرفته ترین دزدگیرها را می توان به راحتی و بدون نیاز به حمل و نقل و درگیری به راحتی انجام داد.دزدگیر فروشگاهی مدرن امروز می توان به راحتی امنیت فروشگاه خود را تضمین کنید.

ادامه مطلب ...
تاریخ: 09 اردیبهشت 1396 نویسنده: admin

دزدگیر فروشگاهی معتبر

دزدگیر فروشگاهی یکی از اصولیترین کار ممکن در یک فروشگاه معتبر است. دزدگیر فروشگاهی معتبر لازمه هر فروشگاه است. دزدگیر فروشگاهی برای هم مشتری و هم صاحب فروشگاه کارایی به سزایی دارد.

ادامه مطلب ...
تاریخ: 07 اردیبهشت 1396 نویسنده: admin

دزدگیر فروشگاهی برتر امروز

انواع و اقسام گوناگونی دزدگیر فروشگاهی وجود دارد که هر کدام از دزدگیرهای فروشگاهی در نوبعه خود کارکردهای گوناگون دارد. دزدگیر فروشگاهی برتر این امنیت را فراهم کرده برای مشتریان خود که برای دزدگیر خود ضمانت نامه تایین کرده است. دزدگیر فروشگاهی برتر امروز پشتیبانی خوبی برای مشتریان خود گذاشته است.

ادامه مطلب ...
تاریخ: 06 اردیبهشت 1396 نویسنده: admin

کاربردی ترین دزدگیر دزدگیرفروشگاهی ایمن آویژه

در فروشگاه بزرگ برای کنترل راحتر آن و در مقابل حوادث بتواند از آن محافظت کند از دزدگیر فروشگاهی استفاده می کنند. دزدگیرنه تنها برای فروشگاه ها استفاده می شود بلکه برای منازل کارخانه جات و... استفاده میشود. دزدگیر فروشگاهی ایمن آویژه یکی از برترین دزدگیر فروشگاهی است. یکی ازکاربردی ترین دزدگیر دزدگیرفروشگاهی ایمن آویژه در صنعت خود است.

ادامه مطلب ...
تاریخ: 04 اردیبهشت 1396 نویسنده: admin

دزدگیر فروشگاه آرمان

یکی از کارهایی که مربوط به دزدگیر فروشگاهی میباشد برقرار کردن امنیت است که آن را میتوانیم به دزدگیر فروشگاهی آرمان بسپاریم در این خصوص که امنیت یه فروشگاه بر عهده این دزدگیر فروشگاهی که با نرم افزارهایی خیلی دقیق درست شده است میتوان با خیال راحت بر عهده آن دزدگیر فروشگاهی گذاشت. دزدگیرفروشگاهی آرمان یکی از پیشرفته ترین فرآیندهای در نظیر خود است. دزدگیر فروشگاهی برای خیلی از فروشگاهها قابل استفاده است.

ادامه مطلب ...
تاریخ: 30 فروردین 1396 نویسنده: admin

دزدگیر فروشگاهی سماوات

در فروشگاه برای امنیت بهتر در فرایند کاری باید از دزدگیرهای فروشگاهی استفاده کرد که این فرآیند موجب امینت بیشتر در فروشگاهها می شود. دزدگیر فروشگاهی یکی از بهترین اختراعات در نوبعه خودش است. با در نظر گرفتن امینت فروشگاه میتوان از دزدگیرهای خوبی مثل دزدگیر فروشگاهی سماواتاستفاده کرد.

ادامه مطلب ...
تاریخ: 29 فروردین 1396 نویسنده: admin

دزدگیر فروشگاهی بامزه

به دلیل امنیت فروشگاه خود از دزدگیر فروشگاهی باید استفاده کرد دزدگیر فروشگاهی بامزه یکی از پر کارترین در دزدگیرهای فروشگاهی میباشد. دزدگیر فروشگاهی بهبود روند کار تاثیر به سزایی دارد.

ادامه مطلب ...
تاریخ: 28 فروردین 1396 نویسنده: admin

دزدگیر فروشگاهی آفتاب

دزدگیر فروشگاهی آفتاب در کاره خودش حرف اول رو میزند. دزدگیر فروشگاهی آفتاب یکی از حرفه ای ترین دزدگیرها رو تولید میکند. دزدگیر فروشگاهی آفتاب در پشتیبانی قوی در انجام کارهایش دارد.

ادامه مطلب ...
تاریخ: 27 فروردین 1396 نویسنده: admin

قبلی بعدی
بالا