تکنولوژی دزدگیرهای فروشگاهی ایمن آویژه

تکنولوژی دزدگیرهای فروشگاهی ایمن آویژه که یک تکنولوژی اصالتا آمریکایی میباشد، دارای دقت فوق العاده بالا در تشخیص عبور تگ و آلارم های خطای کمتر و طول عمر بیشتر دستگاه و زیبایی بیشتر در طراحی ظاهری و گارانتی بسیار معتبر و خدمات پس از فروش مطمئن میباشد. دزدگیر فروشگاهی ایمن آویژه داری تکنولوژی پردازش سیگنال دیجیتال است که این باعث میشود که دقت فوق العاده بالاتری نسبت به نمونه های گیت های آنالوگ RF داشته باشد.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید خط ویژه: 24576-021 ایمن آویژه تماس بگیرید.

 

 

ایمن آویژه

 

 

گیت فروشگاهی یا به عبارتی دزدگیر فروشگاهی لباس که در فروشگاه ها استفاده می شوند، در واقع سیستم های هوشمندی هستند که بر روی لباس و اجناس داخل مغازه نصب می شوند. اساس کار این دستگاه ها با دزدگیرهای رایج تفاوت دارد. روی این سیستم ها یک آنتن و یک خنثی کننده و یک جداکننده تگ وجود دارد.

اگر کالا با تگ یا همان دزدگیری که روی آن نصب شده از محل مورد نظر یعنی مغازه و فروشگاه خارج شود، آنتنی که روی گیت فروشگاهی قرار دارد به صاحب فروشگاه خبر می دهد که جنسی بدون اطلاع از فروشگاه خارج شده و در این صورت خروج اجناس را که غالبا به قصد دزدی می باشد را به فروشنده اطلاع می دهد. گیت های فروشگاهی به دو حالت سخت و نرم می باشند. به این معنا که گیت های سخت معمولا از جنس پلاستیک های خشک و صدفی شکل بوده و باید توسط یک مگنت از روی اجناس جدا شوند. گیت های نرم عمولا برچسبی هستند و باید قبل از خروج جنس توسط دستگاه های دی اکتیویتور خنثی شوند.

برای اطلاعات کامل میتوانید با دزدگیر فروشگاهی ایمن آویژه تماس بگیرید.

دزدگیر فروشگاهی ایمن آویژه
 
 
مطالب مشابه:
تکنولوژی دزدگیرهای فروشگاهی ایمن آویژه, دزدگیر فروشگاهی, گیت فروشگاهی, دزدگیر, دزدگیر فروشگاهی ایمن آویژه