لیبل حفاظتی چیست؟

لیبل حفاظتی چیست؟

برچسب امنیتی که بر روی اجناس‌ها گذاشته می‌شود که در صورت تخلف در خروج به صدا در بیاید. لیبل های معتددی داریم ما در این مقاله به شما دو نوع از آن‌ها را توضیح می‌دهیم. لیبلRF و لیبلAM

 

لیبل حفاظتی - ایمن آویژه 


تفاوت ليبل هاي حفاظتي در چیست؟

لیبل RF را اینگونه می‌توانیم برای شما توضیح دهیم که به علت قیمت پایین و ارزانتر نسبت به لیبل AM، در برخی موارد حفاظتی مورد استفاده قرار میگیرد.

لیبل های RF معمولا به شکل مربع هایی به ابعاد cm 3cm x 3 یا cm4cm x 4 و یا cm5cm x 5 وجود دارد که می‌توانیم آن‌ها را از فروشگاه‌های معتبر تهیه کنیم. در این ابعاد ها یکی از آنها که نوع آن 4 سانت در 4 سانت است مصرف بیشتری دارد لیبل RF به اشکال‌های مختلفی تولید می‌شود مثل: قلب، مستعطیل، دایره، بیضی و ... که رایج‌ترین آن لیبل RF مربعی شکل می‌باشد.

ساختار فنی لیبل RF برگرفته از تکنولوژی برد مدار چاپی (PCB) است که داراییک سلف القاگر و یک خازن ذخیر کننده است. از آنجاییکه لیبل حفاظتی RF صاف است و برجستگی ناچیزی نسبت به لیبل   AMدارد، می‌توان به عنوان لیبل محافظت از سرقت کتاب، مورد استفاده قرار گیرد. اما بایداین را در نظر گرفت که لیبل RF نسبت به AM مسائل امنیتی پایین‌تری دارد امنیت بالایی را نمیتوان از لیبل RF انتظار داشت. این را هم باید در نظر داشت که لیبل RF سطح وسیعی را در بر می‌گیرد و این مسئله باعث می‌شود روی اجناس کوچک نتوانست از آن استفاده کرد. و برعکس لیبلAM با ابعاد 4 سانتی‌متر در عرض 1 سانتی‌متر دارای کاربردهای وسیع‌تری می‌باشد.

در نتیجه ما می‌توانیم به شما این توصیه را انجام دهیم که اگر می‌خواهید از لیبلی که استفاده می‌کنید بازخورد بیشتری و قدرت و سرعت پاسخ‌دهی بالادر نظر دارید از دستگاه گیت AM و لیبل AM استفاده کنید. که می‌توانید آن‌ها را در معابر مختلف استفاده کنید حتی در وسایل های ریز مثل دارو ، لوازم آرایشی و بهداشتی، اشیای دکوری، برخی اشیای تزیینی و غيره.

در مقاله بعدی در مورد لیبل AM توضیح خواهیم داد منتظره ما باشید.

لیبل حفاظتی چیست؟, ایمن آویژه, دزدگیر فروشگاهی, گیت فروشگاهی, دزدگیر