کاربرد گیت فروشگاهی

تمامی گیت فروشگاهی  ها  به سه نوع تقسیم میشوند که عبارتند از:
سیستم RF
سیستم AM
سیستم EM

هر سه نوع هم  سنسورهای تگ و لیبل را دارا می باشند .تگ یا لیبل  ضد سرقت بر روی کالاها یا وسایل نصب می شوند و با عبور از کنار آنتن دزدگیر فروشگاهی وعمل شناسایی شروع شده و آلارم توسط آنتن به صدا در می‌آید.

ادامه مطلب ...
دسته بندی: گیت فروشگاهی
تاریخ: 28 دی 1395 نویسنده: admin

نصب گیت فروشگاهی در کتابفروشی ها

از آنجا که در کتاب فروشی ها در دسترس بودن کتابها برای مشتری ها مهم تر از اجناس دیگر است و این به این دلیل است که مشتری قبل از خریدن میخواهد نگاهی به اوراق کتاب بیاندازد فروشنده های کتاب فروشی نیز تمایل به نصب گیت فروشگاهی و دزدگیر فروشگاهی دارند ولی برای کتاب ها بجای تگ های سخت و صدفی از لیبل های بارکدی استفاده میشوند.

ادامه مطلب ...
تاریخ: 14 دی 1395 نویسنده: admin

انواع گیت های فروشگاهی

انواع گیت های فروشگاهی (دزدگیر فروشگاهی) که در فروشگاهها ویا مغازه ها استفاده میشوند و در بازار ایران رواج بیشتری دارد شامل :

 

گیت فروشگاهی مغناطیس هارمونیک یکی از معروفترین دزدگیر فروشگاهی ها می باشد، گیت فروشگاهی آکوستو مغناطیس ،گیت فروشگاهی رادیو فرکانس

گیت فروشگاهی مایکرو ویو وسیستم های نظارت تصویری میشود.

ادامه مطلب ...
دسته بندی: گیت فروشگاهی
تاریخ: 14 دی 1395 نویسنده: admin

چرا گيت هاي فروشگاهی RF نسب به AM فراگير تر بوده است؟به علت ارزاني دزدگیر فروشگاهی RF  نسبت به دزدگیر فروشگاهی  AM  در بازار جهاني و به تبع آن در بازار ايران گيت فروشگاهی RF نسبت به گیت فروشگاهی AM فراگيرتر بوده است،


ادامه مطلب ...
دسته بندی: گیت فروشگاهی
تاریخ: 12 دی 1395 نویسنده: admin

چرا گیت فروشگاهی لازمه هرفروشگاهی است؟

گیت فروشگاهی جلوی درب خروجی و ورودی فروشگاه و در دید کامل مشتری قرار میگیرد هنگامی که اجناس بدون اطلاع فروشنده از فروشگاه خارج شوند به محض رد شدن از گیت فروشگاهی با کمک تگ های روی اجناس آژیری مبنی بر مطلع ساختن فروشنده از گیت فروشگاهی بلند میشود و مانع از دزدیده شدن اجناس میشود.

ادامه مطلب ...
دسته بندی: گیت فروشگاهی
تاریخ: 12 دی 1395 نویسنده: admin

گیت فروشگاهی با کیفیت

گیت فروشگاهی وسیله ایست امنیتی برای جلوگیری از سرقت اجناس فروشگاه ، گیت فروشگاهی معمولا جلوی درب خروجی فروشگاه قرار میگیرد و بوسیله ی تگ های ضد سرقت اگر جنس از فروشگاه یا مغازه خارج شود گیت فروشگاهی شروع به آلارم دادن میکند و صاحب فروشگاه را مطلع میسازد .شما میتوانید با خرید از از ما گیت فروشگاهی با کیفیت داشته باشید.

ادامه مطلب ...
دسته بندی: گیت فروشگاهی
تاریخ: 11 دی 1395 نویسنده: admin

گیت های فروشگاهی و امنیت فروشگاه

 امروزه فروشگاه های بزرگی وجود دارند و در این فروشگاه ها بر خلاف قدیم، دسترسی به اجناس، لمس و برداشتن آن ها برای همه مشتریان آزاد می باشد، امنیت محصولات ضروری است گیت فروشگاهی با عملکرد خاص خود می تواند مقادیر زیادی از امنیت را در فروشگاه ها تامین میکنند. 

ادامه مطلب ...
دسته بندی: گیت فروشگاهی
تاریخ: 09 دی 1395 نویسنده: admin

تگ مناسب خود را چگونه انتخاب کنیم؟

تگ های بزرگتر بهتر است زیرا تگ های کوچکتر ممکن است در امنیت محصولات دارای اشتباه شوند و این انتخاب کوچک ها باعث اثر بخشی گیت های فروشگاهی را کم میکنتد
تمامی تگ ها با قدرت و توان های هم اندازه توید نمیشوند از این جهت شخیص تگ ها برای گیت های فروشگاهی میتواند متفاوت باشد تگ های کوچک علاوه بر عدم دارا بودن ظاهر بازدارند ه بودن تاثیر مستقیم بر روی بر عملکرد میگذارد .

ادامه مطلب ...
دسته بندی: گیت فروشگاهی
تاریخ: 09 دی 1395 نویسنده: admin

نحوه کارکرد گیت های فروشگاهی و دزدگیرهای فروشگاهی

گیت های فروشگاهی که داخل مغازه یا فروشگاه ها نصب میشوند دارای سیستم هوشمندی هستند که
این سیستم باعث تمایز بین انها وسایر دزد گیر های میشود .این سیستم های دارای یک آنتن ، یک جداکننده تگ و یکخنثی کننده هستند .
و دارای دو نوع نرم و سخت هستند که معمولا نوع نرم بصورت برچسب یا همان لیبل کاربرد دارد و جنس سخت بصورت پلاستیک خشک و صدفی شکل و یا اشکال مختلف بوده که توسط یک منگنت باید از جنس جداسازی شود اما برچسب ها باید قبل از خروج توسط دستگاه دی اکتیویتور دی اکتیو یا همان خنثی شوند.ادامه مطلب ...
تاریخ: 09 دی 1395 نویسنده: admin

لیبل گیت های فروشگاهی

لیبل های امنیتی گیت فروشگاهی دارای دو نوع مختلف است 
 لیبل امنیتی گیت فروشگاهی  RF
 لیبل امنیتی  گیت فروشگاهیAM
این لیبل ها در سایز های 4در 4 سانت در بسته های 1000 یا 2000 یا....
وجود دارند که به دلیل قیمت پایین نسبت به نوع دوم لیبل ها کاربرد بیشتری 
این لیبل های گیت فروشگاهی  با فرکانس 8.2 مگاهرتز در اشکال متفاوت و بصورت برچسب وجود دارند 

ادامه مطلب ...
دسته بندی: گیت فروشگاهی
تاریخ: 08 دی 1395 نویسنده: admin

قبلی بعدی
بالا