دزدگیر فروشگاهی چیست ؟

دزدگیر فروشگاهی یکی از مهمترین نیازمندی های مغازه و فروشگاه می باشد.
شما با پرداخت هزینه ای کم قادر خواهید بود تا بالاترین امنیت ممکن را در فروشگاه خود انجام دهید، دزدگیر فروشگاهی انواع مختلفی دارد که در قسمت محصولات این سایت معرفی شده است.
فراموش نکنید که پرداخت هزینه اندک برای تهیه دزدگیر فروشگاهی تنها بیمه کردن فروشگاه شما می باشد.
 جهت کسب اطلاعات بیشتر برای اطلاع از قیمت دزدگیر فروشگاهی با ما تماس بگیرید.
شماره تماس : 09122500094
 
تگ های مطلب : دزدگیر فروشگاهی

شركت ايمن آويژه آريا

اين شركت با سالها سابقه درخشان در زمينه فروش سيستم هاي امينتي و با بهره گيري از كادري مجرب و با كار و تلاش مستمر و شبانه روزي و با ارائه زيباترين و با كيفيت ترين گيت هاي فروشگاهي توانسته است نقش به سزايي در بازار (سيستم هاي هشدار دهنده سرقت) ايفا نمايد. ما همواره در صدد بوده ايم تا كالاهايي با بهترين كيفيت را براي مشتريان خود تامين نماييم. در همين راستا كليه كالاهاي شركت با 1 سال گارانتي و 5 سال خدمات پس از فروش عرضه مي گردند. امروز مفتخريم كه با بهره گيري از تكنولوژي روز دنيا و با تكيه بر تجربه خود،بهترين سيستم هاي امنيتي فروشگاهي را در اختيار مشتريان خود قرار دهيم تا با اين ماموريت و با بالا بردن هرچه بيشتر ضريب امنيت، موجب افزايش سود مشتريان خود شويم.

اگربرای بار اول می خواهید که گیت ضد سرقت فروشگاهی خریداری کنید پیش از آغاز خرید پیشنهاد میکنیم ابتدا به صفحه محصولات رفته و با تجهیزات گیت فروشگاهی آشنا شوید تا درک بهتری از خرید دزدگیر های فروشگاهی داشته باشید.

به طور مثال اگر فروشنده دزدگیر فروشگاهی ادعا نمود نماینده انحصاری فلان برنده هلندی دزدگیر فروشگاهی می باشد در اینترنت آن در برند را جستجوی کنید و ببینید اصلاً همچنین برندی در هلند در زمینه دزدگیر فروشگاهی فعالیت می کنند و یا این برند من درد آوردی می باشد .

که در هلند وجود خارجی ندارد.اگر پس از رجوع در اینترنت متوجه شدید که همچین برندی در هلند در زمینه دزدگیر فروشگاهی فعالیت می کنند به آن شرکت هلندی ایمیل بزنید تا نماینده فروش خود را در ایران به شما معرفی کند و از او بخواهید بهترین و مناسبترین دزد گیر فروشگاهی که مناسب کار شما میباشد را به شما معرفی کند.

گيت ضدسرقت فروشگاهي چيست؟

گيت هاي ضد سرقت فروشگاهي يا همان گيت امنيتي فروشگاهي به دستگاهي گفته ميشود كه در خروجي يك فروشگاه نصب ميشود و از خروج غير مجاز اجناس فروشگاه جلوگيري به عمل مي آورد. در يك فروشگاه كه داراي اين نوع گيت هاي امنيتي ميباشد، قطعات پلاستيكي يا كاغذي كوچكي بر روي اجناس نصب ميشود كه اين قطعات به تگ يا ليبل معروفند. پس از انتخاب كالا توسط مشتري و مراجعه به صندوق براي پرداخت هزينه كالا (ها) ، فروشنده توسط دستگاه خاصي به نام جداساز ، تگ ها را از كالا جدا ميسازد يا ليبل هاي چسبانده شده روي كالا ها را توسط دستگاهي به نام غير فعال ساز ليبل، غير فعال مينمايد. چنانچه شخصي بدون اجازه فروشنده كالا (ها) را از فروشگاه خارج نمايد، تگ ها و ليبل هاي مذكور نصب شده بر روي كالا ها، در خروجي فروشگاه كه گيت امنيتي (ضد سرقت) در آن نصب شده است، پيغامي را براي گيت ها مبني بر خروج غير مجاز كالا (ها) ارسال ميكند كه باعث به صدا در آوردن آلارم دستگاه گيت ضد سرقت فروشگاهي ميشود. استحكام تگ هاي نصب شده روي كالاها استحكام اكثر تگ هاي نصب شده بر روي كالا ها آنقدر زياد است كه به طور معمول و حتي با ابزار هاي رايج قابل باز شدن نميباشد و فقط بايد توسط دستگاه مخصوص جداساز از كالا جدا گردد. نام هاي مختلف گيت ضد سرقت فروشگاهي نام هاي مختلفي به سيستم گيت ضد سرقت فروشگاهي اطلاق ميشود كه از جمله ميتوان به گيت امنيتي فروشگاهي، دزدگير فروشگاهي، دزدگير پوشاك، دزدگير لباس و (بعضا دزدگير مانتو !)، گيت هاي محافظ كالا، سيستم هاي محافظت از كالا، گيت هاي مراقبت از كالا و اشيا، سيتم هاي حفاظتي اشيا، دزدگير طلا و جواهر، گيت ضد سرقت هايپر ماركت و ... اشاره كرد.

چه نوع تگ و یا لیبلی برای گیت فروشگاهی مناسب است ؟

از دیگر عوامل تاثیرگذار بر کار کرد گیت ضد سرقتRF و AM اندازه تگ سخت و لیبل باشد، به این معنی که شناسایی تگ بزرگ توسط گیت به مراتب آسان تر از تگ متوسط و تگ کوچک است. یعنی هر چقدر سایز تگ و یا لیبل بزرگتر باشد عملکرد دستگاه در شناسایی آن بهترین می باشد در ضمن کیفیت سیم وخازن به کار رفته در ساختار تگ و یا لیبل نیز به همان نسبت برعملکرد گیت مؤثر خواهد بود.

به این صورت که هر چه کیفیت تگ و یا لیبل پایین تر باشد باید فاصله ما بین جفت آنتن دزدگیر فروشگاهی را کمتر کرد و هر چقدر کیقیت تگ و یا لیبل بالاتر باشد این امکان را به ما میدهد که فاصله ما بین جفت آنتن دزدگیر فروشگاهی را بیشتر کنیم زیرا کیفیت بالای تگ و لیبل باعث میشود در فاصله بالا ی ما بین آنتن ها هم دزدگیر فروشگاهی تگ و یا لیبل را براحتی شناسایی میکند البته منابع نویز محیطی و کیفیت خود گیت فروشگاهی در فاصله ما بین آنتن گیت فروشگاهی بی تاثیر نمی باشد

در ضمن انواع تگ های معمول بازار (تگ گلفیmm63، تگ صدفیmm54، تگ گریفmm54، تگ صدفیmm35 و تگ پنسیل ) درجه1 و یا درجه 2وتگ نرمRF وAM(با نام بازاری لیبل امنیتی در3 اندازه 3x3 ،4x4 و5x5سانتی متر) ساخت کشور چین هستند.

 

مزایا:

1- قیمت مقرون به صرفه دزدگیر فروشگاهی RF نصبت به دیگر مدل ها

2- داشتن لیبل در سایز های متفاوت دزدگیر فروشگاهیRF

3-سازگاری بیشتر دزدگیر فروشگاهی RF جهت گارکرد در اکثر فروشگاه ها و اصنف مختلف

4-دسترسی آسان و راحت لوازم جانبی دزدگیر فروشگاهیRf وموجود بودن همه مدل های تگ ها و لیبل های دزدگیر RF در بازار

5-سازگاری دزدگیر فروشگاهی RF با محیط های پر نویز

6-نصب وتنظیم بسیار آسان و راحت دزدگیر فروشگاهیRF نصبت به دیگر دزدگیر ها AM و EM

معایب:

1-عدم کارکرد دزدگیر فروشگاهی RF بر روی فلزات

2-داشتن تداخل فرکانس دزدگیر فروشگاهی RF با دزدگیر های مجاور

 

راهکارهايي که در دزد گیر فروشگاهي بايد به آن توجه داشت

 

1-قبل از نصب دزدگير فروشگاهي تکنسين دزدگير فروشگاهي ويا نصاب بايد توجه داشته باشد فرکانس هاي دزدگير فروشگاهي نصب شده مجاور را مورد بررسي قرار دهد که چه دزدگير فروشگاهي با چه فرکانسي در همسايگي و مجاورفروشگاه در مورد نظر قرار گرفته است وحدال مقدور فرکانس دزدگير فروشگاهي مي خواهد نصب کند متفاوت با فرکانس هاي دزدگير فروشگاهي همسايه ها باشد تا تداحل فرکانس پيش نيايد.

نکته اگر دزدگير فروشگاهي نصب شده که باعث تداخل فرکانس دزدگير فروشگاهي همسايه شود ويا باعث شود دزدگير فروشگاهي همسايه از کار بيفتد از لحاظ قانوني اولويت حقيقت تقدم با آن فروشگاهي مي باشد که زودتر دزدگيرفروشگاهي نصب کرده

و دزدگير فروشگاهي که در فروشگاه نصب شده قلا کار ميکرده و علت از کار افتادن دزد گير اين فروشگاه نصب دزدگير فروشگاهي جديد در مجاور و همسايگي فروشگاه ميباشد

شخصي که جديد اقدام به نصب دزدگير فروشگاهي بايد فرکانس خود را عوض کند تا باعث تداخل واز کار افتادن دزدگير فروشگاهي همسايه ها نشود در غير اينصورت بايد نسبت به جمع آوري دزدگير فروشگاهي اقدام کنند

 

2-حدال مقدور اگر در پاساژ و يا مراکز خريد مي خواهيد دزدگير فروشگاهي نصب کنيد قبل از به علت وجود سرو صدا دريل کاري ومزاحمت براي همسايه ها بايد از مدير پاساژ نامه و يا اجازه گرفت ويا بعد از ساعتي کار دزدگير فروشگاهي راه انجام داد که معمولاً پاساژ تعطيل مي باشد که براي همسايه ها مزاحمتي ايجاد نشود.

3-در کار فني ونصب ابزاري از آن استفاده مي کنيم اساسي ترين نقش را ايفا ميکند که در نصب دزدگير فروشگاهي هم بايد به اين نکته توجه داشت در نصب دزدگير فروشگاهي يکي از مهمترين و اساسي ترين ابزاري که مناسب ترين و و قويترين آن را انتخاب کنيد دريل مي باشد و در کنار بهترين دستگاه دريل بايد لز مناسب ترين وبا کيفيت ترين مته جهت دريل کاري استفاده کرد

4-شناسايي منابع نويزي که برروي دزدگير فروشگاهي تداخل ايجاد ميکند.بارها مشاهده شده است که دزدگير فروشگاهي در يک محيط بسيار عالي عمل ميکند و در محيط ديگر به دليل وجود نويز در محيط دزدگير فروشگاهي اصلا کار نميکند که در اين مواقع خيلي از افراد تصور ميکنند که دزدگير فروشگاهي خراب ميباشد. در صورتي که دزدگير فروشگاهي هيچگونه ايرادي ندارد ونخا نويز هاي محيطي باعث تداخل در دزدگير فروشگاهي ميشوند .

سيستم عمودي در کنار دزدگير فروشگاهي دليل ديگري جهت تداخل و ايجاد نويز بر روي دزدگير فروشگاهي وحتما براي دزدگير فروشگاهي خود يکمنبع برقمستقيم در نظربگيريد وبه هيچوجه از سه راهي و يا رابط جهت تامين برق دزدگير فروشگاهي استفاده نکنيد.

وسيمي که برق دزدگيرفروشگاهي به آن متصل است.به هيچوجه براي تامين برق وسايل برقي ديگر بصورت همزمان استفاده نکنيد وآن سيم ويا منبع برقي که به دزدگير فروشگاهي متصل است را فقطبه تنهايي براي دزدگير در نظر بگيريد.

5-در نصب دزدگير فروشگاهي به علت وجود معمولا دو برد و دو آنتن بعضي از نصاب هاي دزدگير فروشگاهي مابين دو آنتن از روي زمين به صورت رو کار سيم رد ميکنند. و معمولا برق مورد نياز آنتن ها را به اينصورت تامين ميکند و از يک منبع تغذيه (آداپتور) استفاده ميکند.ولي اين کار داراي معايبي ميباشد که يکي از آنها اين استکه زيبايي و نماي فروشگاه را از بين ميبردو ديگري به علت رفت و آمد در وروديفروشگاه معمولا مشاهده شده است.که سيم مابين دو آنتن دزدگيرفروشگاهي قطع شده استويا درب فروشگاه هنگام باز و بسته شدنبه سيم مابين آنتن دزدگير فروشگاهي گير ميکند که بهترين راهکار براي اين کار استفاده از دو منبع تغذيه آداپتور به صورت جداگانه براي هر آنتن دزدگير فروشگاهي ميباشد.


دزدگیر فروشگاهی, دزدگیر فروشگاهی چیست ؟, دزدگیر فروشگاهی چیست