eimenavijeh@gmail.com تهران، خیابان بنی هاشم، بن بست حمزه، پلاک 2، واحد 6

آیا بیماری کرونا ( کوید ۱۹ )بر بازار دزدگیر فروشگاهی و یا گیت فروشگاهی همانند دیگرکسب و کارها تاثیر منفی گذاشته است :

این سوال در ذهن عموم تداعی میشود که آیا بیماری کرونا ( کوید ۱۹ ) موجب تضعیف اکثر کسب و کارها گردیده بر بازار دزدگیر فروشگاهی و یا گیت فروشگاهی هم همانند دیگر کسب و کارها تاثیر منفی گذاشته که جواب آن خیر میباشد و بالعکس تاثیر مثبت گذاشته است و دلیل آن این است بیمای کرونا ( کوید ۱۹ ) به علت اینکه باعث تضعیف کسب و کارها و اعطای مرخصی به زندانیان سابقه دار گردیده است که این موضوع باعث بالا رفتن آمار سرقت از فروشگاهها گردیده است و از آنجایی که عموما کسبه ایرانی عمدتا از افراد و کاسبان باهوش میباشند لزوم استفاده از دزدگیر فروشگاهی و یا گیت فروشگاهی را در بالا بردن امنیت فروشگاه شان در جلوگیری از سرقت بیشتر احساس مینمایند که این مهم باعث گردیده است که بازار دزدگیر فروشگاهی ( گیت فروشگاهی ) و دیگر تجهیزات ضد سرقت رونق بیشتری بگیرد که در میان برند های مختلف دزدگیر فروشگاهی و یا گیت فروشگاهی برند های معتبر همانند برند دزدگیرفروشگاهی و گیت فروشگاهی پلاس گارد از این مهم مثتثنی نبوده و بازار این برند دزدگیر فروشگاهی ( گیت فروشگاهی ) از رونق بالایی در این اوضاع بیماری کرونا ( کوید ۱۹ ) برخوردار گردیده است.

tm2020
 •  آميزه اي از زیبایی منحصر به فرد و متفاوت
 • مجهز به پردازنده RF/ADD جهت جلوگیری از هشدارهای اشتباه
 •  مانیتورینگ اتوماتیک نویزهای محیطی و خنثی نمودن آنها جهت
 • از بین بردن خطای دستگاه
 •  مجهز به سیستم ردیابی تگ همراه با پردازنده هوشمند
 • سیگنال High Power
 • قابلیت کارکرد به صورت Wireless و عدم استفاده از سیم بین دو آنتن
 • قابلیت نصب People Counter (شمارنده نفر)
 •  یک سال گارانتی تعویض Board

مزایا گیت فروشگاهی مدل TM-2020

 1. این مدل گیت فروشگاهی دارای برد الکترونیکی دیجیتال DSP می باشد:

توضیحات: این مدل گیت فروشگاهی دارای برد الکترونیکی دیجیتال DSP می باشد و تفاوت و مزایای برد دیجیتال نسبت به برد آنالوگ این می باشد که برد دیجیتال بصورت کاملا هوشمند عمل می نماید و نویز های محیطی مزاحم را از نویز ها و یا فرکانس حاصل از تگ فروشگاهی تفکیک نموده که این موضوع باعث خطا وآلارم کاذب کمتر و دقت بسیار بالا در برد های دیجیتال می گردد.

 1. قابلیت کارکرد بر روی تمای فرکانس تکنولوژی RF:

توضیحات: این مدل دزدگیر فروشگاهی قابلیت کارکرد بر روی تمای فرکانس های  ۹۵/۱ ، ۲۵/۳ ، ۲/۸ ، ۱۰ را دارا می باشد. که این مزیت مهم امکان نصب این مدل گیت فروشگاهی را در تمامی محیط های چر نویز و یا در فروشگاههای که در همسایگی آن گیت نصب گردیده است را جهت جلوگیری از تداخل فرکانسی را فراهم می نماید.

 1. شفافیت وضد خش بودن بدنه این مدل گیت:

توضیحات: شفافیت این گیت فروشگاهی بسیار مناسب فروشگاه هایی می باشد که می خواهند گیت فروشگاهی خود را کنار ویترین نصب نمایند، بدون اینکه دزدگیر فروشگاهی نصب شده در کنار ویترین مانع دید مشتری گردد. که این شفافیت و خودنمایی باعث جذب مشتری می گردد.

 1. استفاده از شیشه های امنیتی با بالاترین استاندارد در ساخت این گیت فروشگاهی:

توضیحات : به علت  پنهای زیاد این مدل گیت فروشگاهی سازنده از شیشه های امنیتی با بالاترین استاندارد در ساخت این مدل دزدگیر فروشگاهی استفاده کرده است. زیرا که به همان مقدار که پهنای شیشه این مدل گیت فروشگاهی بیشتر می شود شکنندگی آن در برار هرگونه ضربه بیشتر می شود. و سازنده برای جبران این موضوع و رفع آن از شیشه امنیتی با بالاترین نوع استاندارد و ضخامت ۲۰ میل در ساخت این مدل گیت فروشگاهی استفاده نموده است.

نصب دزدگیر فروشگاهی و یا گیت فروشگاهی بصرفه تر و معقول تر است یا دوربین مداربسته ؟

در جواب این سوال به صورت قطعی باید گفت نصب دزدگیر فروشگاهی و یا گیت فروشگاهی بسییار بهتر و مقرون به صرفه تر از دوربین مدار بسته است زیرا درصورت سرقت از فروشگاه   دوربین مدار بسته فقط تصاویر سرقت را ضبط مینماید و از سرقت جلوگیری نمیکند ولی دزدگیرفروشگاهی و یا گیت فروشگاهی در حین سرقت آلارم و هشدار میدهد و در دوربین مداربسته پس از اینکه متوجه شدید کالایی مورد سرقت قرار گرفته فقط میتوانید تصاویر سارق را زمانی مشاهده کنید که کار از کار گذشته و سرقت انجام شده است ولی دزدگیر فروشگاهی و یا گیت فروشگاهی در صورت خروج کالا بدون مجوز و یا سرقت کالا بلافاصله آلارم و هشدار داده و صاحب فروشگاه را از سرقت در همان زمان مطلع مینماید در نتیجه  نصب دزدگیر فروشگاهی و یا گیت فروشگاهی بسیار منطقی تر و بصرفه تر از دوربین مداربسته است که این مهم را هم نباید فراموش کرد که خرید دزدگیر فروشگاهی و یا گیت فروشگاهی هم باید از برند های معتبر همانند دزدگیر فروشگاهی پلاس گارد که دارای کیفیت بالا و گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر میان دیگر برند های دزدگیرفروشگاهی میباشد.